top of page

Dubaj, nejvýnosnější investice světa

Skupina SINCOM Capital

27. 1. 2023

Společnost SINCOM Capital oznámila své investiční plány na rok 2023, které se zaměřují na jednu z nejvýnosnějších oblastí světa v nemovitostech - Dubaj. Tato oblast patří mezi nejnavštěvovanější na světě a nabízí vynikající cenovou politiku při koupi nemovitostí. Ceny bytů a domů vhodných k pronájmu, jak dlouhodobému tak krátkodobému, jsou velice příznivé a nižší než v ČR a ze z hlediska investování představují přibližně 8letou návratnost. Investiční společnost SINCOM Capital se rozhodla využít oslabení realitního trhu v České republice a Evropě a zaměřit se na Dubaj, kde plánuje investovat do investičních domů a bytů, které následně bude dlouhodobě i krátkodobě pronajímat. Toto rozhodnutí představuje velice bezpečnou investici z hlediska lokality i ekonomického hlediska.

Vážení investoři, Investiční společnost SINCOM Capital oznámila svůj plán rozvoje investic na rok 2023, který se zaměřuje na Dubaj, jednu z nejvýnosnějších oblastí světa v oblasti nemovitostí. Dubaj patří mezi nejnavštěvovanější oblasti na světě a nabízí vynikající cenovou politiku při koupi nemovitostí, zejména pokud jde o ceny bytů a domů vhodných k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu. Ty jsou velmi příznivé a nižší než v ČR, a návratnost investice se pohybuje přibližně kolem 8 let.

SINCOM Capital využívá oslabení realitního trhu v České republice a Evropě k tomu, aby se soustředila na Dubaj, kde plánuje investovat do investičních domů a bytů, které bude následně dlouhodobě i krátkodobě pronajímat. Investice do nemovitostí v Dubaji se jeví jako velmi bezpečná, zejména z hlediska lokality a ekonomického růstu této oblasti.

SINCOM Capital je známá svými úspěšnými investičními záměry a inovativními přístupy k investování. Tento nový plán rozvoje pro rok 2023 v Dubaji je dalším krokem, který dokazuje, že společnost se snaží hledat nové investiční příležitosti a těžit z příležitostí, které nabízí globální trh nemovitostí. SINCOM Capital věří, že Dubaj bude velmi atraktivní pro investory, kteří hledají bezpečnou investici s vysokým potenciálem návratnosti.

Celkově lze říci, že investiční plán SINCOM Capital pro rok 2023 v Dubaji se zdá být velmi slibným a bezpečným záměrem pro investory, kteří chtějí těžit z příležitostí nabízených trhem nemovitostí a zároveň minimalizovat rizika spojená s investicemi.
bottom of page