top of page

Nový investiční program SINCOM Capital a.s. schválen ČNB

Investiční oddělení SINCOM

1. 3. 2023

Česká národní banka schválila novou emisi investičních dluhopisů v objemu 2,5 miliard korun zaměřenou na investice do nemovitostí. Investice do nemovitostí nabízí investorům atraktivní způsob, jak diversifikovat portfolio a získat zajímavé výnosy. Společnost Sincom Capital a.s. je specialistou na investice do nemovitostí a nabízí pevný výnos a snižuje rizika. Nabídka k investici je omezena, proto doporučujeme zájemcům jednat co nejdříve.

Vážení investoři, Sincom Capital a.s., společnost specializující se na investice do nemovitostí, má pro všechny investory skvělou zprávu. Česká národní banka právě schválila novou emisi investičních dluhopisů v celkovém objemu 2,5 miliard korun, která je zaměřena právě na investice do nemovitostí.

Tento krok přichází v době, kdy se český trh s nemovitostmi stává stále zajímavějším pro investory. Investice do nemovitostí se stávají atraktivním způsobem, jak diverzifikovat investiční portfolio a získat zajímavé výnosy.

Nová emise investičních dluhopisů nabízí investorům možnost zapojit se do této dynamické oblasti trhu s nemovitostmi. Investice prostřednictvím dluhopisů zajišťuje pevný výnos a snižuje rizika, která jsou spojena s investicemi do nemovitostí.

Společnost Sincom Capital a.s. je specialistou na investice do nemovitostí a má dlouholeté zkušenosti s investicemi do této oblasti. Její tým odborníků vyhledává a vybírá ty nejlepší příležitosti pro investice, což zajišťuje vysokou kvalitu portfolia investičních dluhopisů.

Vzhledem k tomu, že emise investičních dluhopisů je nová, je nabídka k investici omezena. Proto doporučujeme zájemcům, aby neváhali a investovali co nejdříve.

Pro všechny investory, kteří hledají nové a zajímavé možnosti investování, je emise investičních dluhopisů zaměřená na nemovitosti skvělou volbou. Nabízí pevný výnos a snižuje rizika spojená s investicemi do této oblasti. Společnost Sincom Capital a.s. je specialistou na investice do nemovitostí a má dlouholeté zkušenosti s touto oblastí. Proto doporučujeme zájemcům, aby zvažovali tuto nabídku investice a využili tak možností, které trh s nemovitostmi nabízí.

bottom of page