top of page

Od 1.ledna 2023 lze ukončit smlouvy ve 12 měsíční výpovědní lhůtě

Lenka Macurová

2. 1. 2023

Společnost SINCOM Capital a.s. schválila umožnění ukončení nových investičních smluv výpovědní lhůtou trvající 12 měsíců, což usnadní investory, kteří zvažují spolupráci. Od 1. ledna 2023 již budou nové smlouvy zahrnovat tuto doložku, čímž potvrdíme naši snahu o maximální spokojenost a důvěru v naše služby. Touto novinkou hodláme oslovit ještě větší počet investičních klientů, kteří ocení naši stabilitu a renomé v oblasti správy aktiv a investičního prostředí.

Vážení investoři,

máme pro vás skvělou zprávu! Společnost SINCOM Capital a.s. se rozhodla přijít vstříc svým klientům a od 1. ledna 2023 umožní ukončení veškerých nově uzavřených investičních smluv výpovědní lhůtou trvající 12 měsíců. Tuto novinku přinášíme s nadějí, že to bude pro vás významná výhoda a zároveň ukázka našeho závazku k poskytování nejvyšší kvality služeb.

Věříme, že naše rozhodnutí bude motivací pro ty, kteří zatím váhají s investicí do naší společnosti, a pro ty, kteří už jsou našimi klienty, bude to potvrzení naší snahy o maximální spokojenost a důvěru v naše služby. Tuto změnu jsme učinili s ohledem na zájem našich investorů a věříme, že tímto krokem se staneme ještě atraktivnější pro ty, kteří uvažují o dlouhodobé spolupráci.

SINCOM Capital a.s. je stabilní a renomovanou společností, která se specializuje na správu aktiv a investiční poradenství. Našim cílem je pomáhat našim klientům dosáhnout co nejlepších výsledků a zároveň se snažit minimalizovat rizika. Nová výpovědní lhůta bude pro vás další možností, jak si ověřit, že naše služby vám skutečně vyhovují.

Děkujeme vám za vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci.

S pozdravem,

tým SINCOM Capital a.s.

bottom of page