top of page

Výstavba projektů RD Dětmarovice "Villa resort Lucia"

Dluhopisy.net

8. 10. 2022

V obci Dětmarovice se v poslední době objevila velká příležitost pro investory hledající výhodné a perspektivní projekty. Obec se totiž stala velmi populární pro výstavbu nových rodinných domů. Důvodem je vstřícná politika obce, která podporuje dlouhodobě výstavbu nových domů a vytváří tak příležitosti pro investice. K tomu přispívá i výhodná poloha obce s dostatečnou nabídkou pracovních míst v okolí a skvělou dopravní infrastrukturou umožňující rychlé spojení s okolními městy. Dětmarovice jsou klidnou oblastí vhodnou pro mladé rodiny s dětmi i seniory hledající pohodlí a klid. Pokud hledáte investiční příležitost s výhledem do budoucna, nová výstavba rodinných domů v této oblasti by mohla být tou správnou volbou.

Vážení investoři, Investujte s námi do výstavby nových rodinných domů v obci Dětmarovice, která je v současné době vyhledávanou lokalitou pro výstavbu nových domů. Díky vstřícné dluhodobé politice obce a podpoře výstavby nových domů máte možnost investovat do zajímavého projektu s vysokým potenciálem růstu.

Naše investiční společnost SINCOM Capital a.s. vlastní dceřinou společnost ATS Real s.r.o., která získala pozemky o rozloze cca 2,5 hektarů pro výstavbu nových rodinných domů. Projekt bude realizován od poloviny roku 2022 do konce roku 2025 a zahrnuje výstavbu cca 5 až 7 rodinných domů o zastavěné ploše od 150 do 210 m2.

Obec Dětmarovice se nachází v klidné oblasti s vynikající infrastrukturou a dopravním spojením do 30 minut do několika měst s dostatečnou nabídkou pracovních míst. Tato lokalita je ideální pro mladé rodiny s dětmi i seniory, kteří hledají pohodlí a klid.

Veškerá stavební povolení jsou již v řízení a dvě stavby jsou na základě rozhodnutí příslušného stavebního úřadu zahájena. Investice do tohoto projektu vám poskytne možnost získat vynikající výnosy v průběhu realizace projektu i po jeho dokončení.

Investujte s námi do výstavby nových rodinných domů v atraktivní lokalitě a získejte možnost získat vysoké výnosy z vaší investice. Kontaktujte nás pro více informací.bottom of page